Grafik Zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
Aqua Aerobik
Monika
08:00
08:45
Aqua Aerobik
Aga
08:00
08:45
08:15
08:30
08:45
Medical Orto
Monika
08:45
09:30
Medical Orto
Monika
08:45
09:30
Medical Gym
Aga
08:45
09:30
OZW 13-24
Monika / Dominika
08:45
09:30
09:00
09:15
09:30
Medical Gym
Monika
09:30
10:15
OZW 13-24
Monika / Dominika
09:30
10:15
PN 3-6
Monika / Dominika
09:30
10:15
Medical Gym
Irena
09:30
10:15
OZW 25-30
Monika / Dominika
09:30
10:15
09:45
10:00
10:15
PN 7-12
Monika / Dominika
10:15
11:00
OZW 25-30
Monika / Dominika
10:15
11:00
PN 7-12
Monika / Dominika
10:15
11:00
Medical Orto
Irena
10:15
11:00
PN 3-6
Monika / Dominika
10:15
11:00
10:30
10:45
11:00
PN 3-6
Monika / Dominika
11:00
11:45
Medical Orto
Monika
11:00
11:45
Aqua Aerobik 50+
Irena
11:00
11:45
PN 7-12
Dominika / Łukasz
11:00
11:45
11:15
11:30
11:45
Medical Gym
Irena
11:45
12:30
OZW 31-36
Łukasz / Szymon
11:45
12:30
12:00
12:15
12:30
Aqua Fit Mama
Monika
12:30
13:15
OZW 37-42
Łukasz / Szymon
12:30
13:15
12:45
13:00
13:15
Klub seniora
Monika
13:15
14:00
OZW 43-48
Łukasz / Szymon
13:15
14:00
13:30
13:45
14:00
Medical Gym
Monika
14:00
14:45
I poziom
Łukasz Szymon
14:00
14:45
14:15
14:30
14:45
Aqua Aerobik 50+
Monika
14:45
15:30
Aqua Aerobik 50+
Gosia
14:45
15:30
II poziom
Dorota / Szymon
14:45
15:30
15:00
15:15
15:30
Aqua Aerobik 50+
Monika
15:30
16:15
Aqua Aerobik 50+
Gosia
15:30
16:15
15:45
16:00
16:15
OZW 31-36
Dorota / Łukasz
16:15
17:00
OZW 37-42
Szymon / Klaudia
16:15
17:00
OZW 43-48
Dorota / Gosia
16:15
17:00
OZW 43-48
Dominika / Szymon
16:15
17:00
16:30
16:45
17:00
I poziom
Dorota / Łukasz
17:00
17:45
OZW 43-48
Szymon / Klaudia
17:00
17:45
I poziom
Dorota / Gosia
17:00
17:45
OZW 19-24
Dominika / Szymon
17:00
17:45
17:15
17:30
17:45
II poziom
Dorota / Łukasz
17:45
18:30
I poziom
Szymon / Klaudia
17:45
18:30
III poziom
Dorota / Gosia
17:45
18:30
OZW 25-30
Dominika / Szymon
17:45
18:30
18:00
18:15
18:30
III poziom
Dorota / Łukasz
18:30
19:15
IV poziom
Szymon / Klaudia
18:30
19:15
V poziom
Dorota / Klaudia
18:30
19:15
II poziom
Dominika / Szymon
18:30
19:15
18:45
19:00
19:15
Aqua Aerobik
Aga
19:15
20:00
Medical Orto
Klaudia
19:15
20:00
Medical Gym
Klaudia
19:15
20:00
Medical Gym
Aga
19:15
20:00
19:30
19:45
20:00
Aqua Power
Aga
20:00
20:45
Aqua Anty Cellulit
Klaudia
20:00
20:45
Aqua Body Perfect
Klaudia
20:00
20:45
Aqua Aerobik
Aga
20:00
20:45
20:15
20:30

Wtorek

  • Aqua Aerobik
    08:00 - 08:45
  • Medical Orto
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym
    09:30 - 10:15
  • PN 7-12
    10:15 - 11:00
  • Aqua Fit Mama
    12:30 - 13:15
  • Klub seniora
    13:15 - 14:00
  • Medical Gym
    14:00 - 14:45
  • Aqua Aerobik 50+
    14:45 - 15:30
  • Aqua Aerobik 50+
    15:30 - 16:15
  • OZW 31-36
    16:15 - 17:00
  • I poziom
    17:00 - 17:45
  • II poziom
    17:45 - 18:30
  • III poziom
    18:30 - 19:15
  • Aqua Aerobik
    19:15 - 20:00
  • Aqua Power
    20:00 - 20:45

Środa

  • Medical Orto
    08:45 - 09:30
  • OZW 13-24
    09:30 - 10:15
  • OZW 25-30
    10:15 - 11:00
  • PN 3-6
    11:00 - 11:45
  • OZW 37-42
    16:15 - 17:00
  • OZW 43-48
    17:00 - 17:45
  • I poziom
    17:45 - 18:30
  • IV poziom
    18:30 - 19:15
  • Medical Orto
    19:15 - 20:00
  • Aqua Anty Cellulit
    20:00 - 20:45

Czwartek

  • Aqua Aerobik
    08:00 - 08:45
  • Medical Gym
    08:45 - 09:30
  • PN 3-6
    09:30 - 10:15
  • PN 7-12
    10:15 - 11:00
  • Medical Orto
    11:00 - 11:45
  • Aqua Aerobik 50+
    14:45 - 15:30
  • Aqua Aerobik 50+
    15:30 - 16:15
  • OZW 43-48
    16:15 - 17:00
  • I poziom
    17:00 - 17:45
  • III poziom
    17:45 - 18:30
  • V poziom
    18:30 - 19:15
  • Medical Gym
    19:15 - 20:00
  • Aqua Body Perfect
    20:00 - 20:45

Piątek

  • Medical Gym
    09:30 - 10:15
  • Medical Orto
    10:15 - 11:00
  • Aqua Aerobik 50+
    11:00 - 11:45
  • Medical Gym
    11:45 - 12:30
  • OZW 43-48
    16:15 - 17:00
  • OZW 19-24
    17:00 - 17:45
  • OZW 25-30
    17:45 - 18:30
  • II poziom
    18:30 - 19:15
  • Medical Gym
    19:15 - 20:00
  • Aqua Aerobik
    20:00 - 20:45

Sobota

  • OZW 13-24
    08:45 - 09:30
  • OZW 25-30
    09:30 - 10:15
  • PN 3-6
    10:15 - 11:00
  • PN 7-12
    11:00 - 11:45
  • OZW 31-36
    11:45 - 12:30
  • OZW 37-42
    12:30 - 13:15
  • OZW 43-48
    13:15 - 14:00
  • I poziom
    14:00 - 14:45
  • II poziom
    14:45 - 15:30
No events available!

LEGENDA

Poziom 1

Dziecko potrafi
(warunek przyjęcia do grupy):

*zostać w wodzie bez rodzica

Cel:
*pływanie elementarne na grzbiecie
*pływanie strzałką na piersiach
*wydech do wody
*skok na nog

Poziom 2

Dziecko potrafi
(warunek przyjęcia do grupy):

*pływać na grzbiecie sposobem elementarnym bez przyboru
*skakać na nogi
*zrobić wydech do wody

Cel:
*nauka stylu grzbietowego
*elementy kraula na piersiach
*skoki na nogi
*skoki na głowę
*nurkowanie

Poziom 3

Dziecko potrafi
(warunek przyjęcia do grupy):

*pływać strzałką na piersiach
*pływać stylem grzbietowym
*skakać na nogi
*wykonać wślizg na głowę z klęku
*wyłowić przedmiot z dna basenu

Cel:
*doskonalenie stylu grzbietowego
*nauka kraula na piersiach
*skoki na głowę
*nurkowanie w dal

Poziom 4

Dziecko potrafi
(warunek przyjęcia do grupy):

*pływać stylem grzbietowym i kraulem na piersiach
*nurkować w głąb i w dal
*skakać na nogi i na głowę

Cel:
*doskonalenie stylu grzbietowego i kraula na piersiach
*nauka stylu klasycznego (żabka)
*skoki startowe
*nauka nawrotów

Poziom 5

Dziecko potrafi
(warunek przyjęcia do grupy):

*pływać stylem grzbietowym, kraulem na piersiach i stylem klasycznym
*nurkować w głąb i w dal
*skakać na nogi i głowę

Cel:
*doskonalenie stylu grzbietowego, kraula na piersiach i stylu klasycznego
*nauka stylu motylkowego (delfin)
*doskonalenie nawrotów

Zapraszamy na

wirtualny spacer

Po zajęciach 😉

Zostańmy w kontakcie i spotkajmy się w social mediach.

Recepcja

rejestracja@fitswimpoznan.pl

530-206-503

Biuro

Górna Wilda 83/5,
61-563 Poznań

monika@fitswimpoznan.pl

531-190-375

Godziny otwarcia

Pon.:    zamknięte

Wt. - Pt. :    07.30  - 21.00

Sob. :    07.30 - 16:00

Nd. :    zamknięte

Numer konta

58 1240 1747 1111 0010 8664 3127