Szkoła pływania BASEN A sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019
Szkoła pływania BASEN A sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019
Godzina: Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7:15
8:00
8:45 OZW 31-42
Mariusz/Szymon
9:30 OZW 43-48 NP. 4
Dorota/Olek Mariusz/Szymon
10:15 NP. 4 NP. 5
Dorota/Olek Mariusz/Szymon
11:00 NP. 5 NP. 6
Dorota/Olek Mariusz/Szymon
11:45 NP. 6 NP. 8-12
Damian/Olek Mariusz/Szymon
12:30 NP. 7 OZW 43-48
Damian/Olek Mariusz/Szymon
13:15 NP. 4 NP. 4
Damian/Olek Mariusz/Szymon
14:00 OZW 43-48
Damian/Olek
14:45
15:30
16:15
17:00 NP. 4
Damian/Szymon
17:45 OZW 43-48
Damian/Szymon
18:30
19:15
20:00
20:45
Szkoła pływania BASEN B sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019
Szkoła pływania BASEN B sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 06.05.2019
Godzina: Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7:30
8:15 OZW 13-18 OZW 13-18
Klaudia/Wojtek Dominika/Kasia
9:00 Szkoła 105 Szkoła 105 Szkoła 107 Szkoła 105 OZW 25-30 OZW 19-24
Ania L. Ania L. Ania L. Ania L. Klaudia/Wojtek Dominika/Kasia
9:45 OZW 25-30 PN 7-12 PN 3-6 OZW 19-24 OZW 19-24 OZW 13-18
Dominika/Olek Klaudia /Olek Damian/Olek Klaudia/Dominika Klaudia/Wojtek Dominka/Kasia
10:30 PN 7-12 OZW 13-18 PN 7-12 PN 3-6 Szkoła 103 PN 3-6 PN 7-12
Dominika/Olek Klaudia /Olek Damian/Olek Klaudia/Dominika Ania L. Klaudia/Wojtek Dominka/Ania
11:15 PN 3-6 PN 3-6 PN 3-6 NOWA 9.01.19 PN 3-6 NOWA 7.02.19 Szkoła 103 PN 7-12 OZW 25-30
Dominika/Olek Klaudia /Olek Damian/Olek Klaudia/Dominika Ania L. Klaudia/Wojtek Ania/Kasia
12:00 PN 3-6 NOWA 2.04.19 PN 3-6 NOWA 8.05.19 PN 3-6 NOWA 9.05.19 PN 3-6 NOWA 12.01.19 OZW 25-30
Klaudia /Olek Damian/Olek Klaudia/Dominika Wojtek/Dorota Ania/Kasia
12:45 PN 3-6
Ania/Kasia
13:30 PN 3-6 NOWA 3.03.19
Ania/Kasia
14:15
15:00 OWI
Damian/Ania L.
15:45 NP. 4 OZW 25-30 OZW 31-42 OZW 13-18 OWI
Mariusz/Szymon Damian/Wojtek Wojtek/Dominika Damian/Olek Damian/Ania L.
16:30 NP. 5 OZW 43-48 OZW 37-42 NP. 5 OWI
Mariusz/Szymon Damian/Wojtek Wojtek/Dominika Damian/Olek Ania L./Olek
17:15 NP. 6 NP. 4 OZW 43-48 NP. 6 OZW 19-24
Mariusz/Szymon Damian/Wojtek Wojtek/Dominika Damian/Olek Ania/Olek
18:00 NP. 7 NP. 5 NP. 4 NP. 7 OZW 37-42
Mariusz/Szymon Dorota/Damian Dominika/Wojtek Dorota/Olek Ania/Olek
18:45 NP. 8-12 NP. 6 NP. 5 NP. 4 NP. 5
Mariusz/Szymon Dorota/Damian Dominika/Wojtek Dorota/Olek Ania/Olek
19:30 NP. dorośli NP. dorośli NP. dorośli
Mariusz/Szymon Dorota/Damian Dorota/Olek
20:15
21:00
Aqua Fitness sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019
Aqua Fitness sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019
Godzina: Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7:15 AQUA Aerobik
Klaudia
8:00 AQUA Aerobik AQUA Power Aerobik AQUA AnTyCellulit AQUA Body Perfect Medical Gym AQUA Aerobik
Irena Klaudia Aga K. Natalia Aga K. Dorota S.
8:45 Klub Seniora Medical Gym Medical Orto Medical Gym AQUA Aerobik 50+ AQUA Body Perfect
Irena Natalia Irena Natalia Aga K. Dorota S.
9:30 Medical Gym AQUA Aerobik 50+ 4M Medical Gym AQUA Aerobik 50+ Medical Gym
Irena Natalia Irena Natalia Monika M.
10:15 Medical Gym Medical Gym Medical Orto Medical Gym Medical Gym
Irena Monika M. Irena Aga K. Monika M.
11:00 Medical Orto Medical Orto AQUA Fit Mama Medical Orto Medical Gym
Natalia Monika M. Irena Aga K. Monika M.
11:45 AQUA Aerobik 50+ Medical Orto Medical Orto Medical Gym Medical Orto
Natalia Monika M. Irena Aga K. Monika M.
12:30 AQUA Fit Mama 14.01.19 Medical Gym AQUA Fit Mama
Natalia Monika M. Monika M.
13:15 Klub Seniora AQUA Fit Mama Medical Gym
Natalia Monika M. Monika M.
14:00
14:45
15:30 Klub Seniora
Alicja
16:15 AQUA Aerobik 50+ AQUA Aerobik 50+
Aga K. Klaudia
17:00 Medical Gym AQUA Aerobik AQUA Aerobik Medcal Gym
Alicja Irena Klaudia Aga K.
17:45 AQUA Aerobik 50+ Medical Orto Medical Gym Medcal Gym
Alicja Irena Klaudia Aga K.
18:30 AQUA Aerobik AQUA AnTyCellulit Medical Gym AQUA Aerobik 50+ Medical Gym
Klaudia Irena Klaudia Aga K. Marta
19:15 AQUA Body Perfect AQUA Aerobik 50+ Medical Orto AQUA Aerobik AQUA Aerobik
Klaudia Dagmara Klaudia Marta Marta
20:00 AQUA AnTyCellulit AQUA Aerobik AQUA Aerobik AQUA Power Aerobik AQUA Aerobik
Marta Dagmara Dorota S. Marta Marta
20:45 AQUA Aerobik AQUA Power Interval AQUA Aerobik AQUA AnTyCellulit
Marta Dagmara Dorota S. Marta
Fitness sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019
Fitness sezon 2018/2019
Ostatnia aktualizacja: 26.03.2019
Godzina: Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
7:15
8:00
8:30 TBC
Agnieszka Kosko
9:00 Gim uspr. z mdm TBC
Emilka Agnieszka Kosko
9:30 Roll & Stretch Roll & Stretch
Agnieszka Kosko Agnieszka Kosko
10:00 Gim uspr. z mdm Zdrowy Kręgosłup
Emilka Agnieszka Kosko
10:30 Gim uspr. z mdm Gim uspr. z mdm
Emilka Agnieszka Kosko
11:00 Fit Mama Fit 50+
Gosia Agnieszka Kosko
11:30
12:00
16:00
16:30
17:00 Spalanie + Brzuch Antycellulit
Agnieszka Kosko Agnieszka Kosko
17:30
18:00 Pilates II Joga 50 min Functional Step
Dagmara Magda Kostuś Agnieszka Kosko
18:30
19:00 Core&Stretch 18:45 Functional Step Pilates I Joga 50 min
Marta Agnieszka Kosko Daria Magda Kostuś
19:30
20:00 Body Perfect Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Kosko Daria