wybierz miejsce i znajdź swoje zajecia

Grafik zajęć

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Irena
AQUA Power Aerobik
08:00
08:45
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Klaudia
AQUA AnTyCellulit
08:00
08:45
Natalia
Medical Gym
08:00
08:45
Irena
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Aga

OZW 13-18
08:15
09:00
Klaudia / Dominika

AQUA Body Perfect
08:45
09:30
Aga

OZW 13-18
09:00
09:45
Klaudia / Dominika

OZW 37-42
09:30
10:15
Damian / Wojtek

OZW 19-24
09:45
10:30
Klaudia / Dominika

TBC
09:45
10:35
Aga

OZW 43-48
10:15
11:00
Damian / Wojtek

PN 3-6
10:30
11:15
Klaudia / Dominika

NP. 4
11:00
11:45
Damian / Wojtek

PN 7-12
11:15
12:00
Klaudia / Dominika

NP.5
11:45
12:30
Dorota / Szymon

OZW 25-30
12:00
12:45
Wojtek / Damian

NP.6
12:30
13:15
Dorota / Szymon

OZW 31-36
12:45
13:30
Wojtek / Damian

NP.7
13:15
14:00
Dorota / Szymon

PN 7-12
13:30
14:15
Wojtek / Damian

NP. 4
14:00
14:45
Dorota / Szymon
08:15
OZW 25-30
08:15
09:00
Ania / Paweł

OZW 31-42
08:45
09:30
Mariusz - Alex

OZW 13-18
09:00
09:45
Ania / Paweł

OZW 43-48
09:30
10:15
Mariusz / Alex

OZW 19-24
09:45
10:30
Ania / Paweł

NP. 4
10:15
11:00
Mariusz / Szymon

PN 3-6
10:30
11:15
Ania / Alex

NP.5
11:00
11:45
Mariusz / Szymon

PN 7-12
11:15
12:00
Alex / Paweł

OZW 31-42
11:45
12:30
Mariusz - Alex

OZW 25-30
12:00
12:45
Alex

NP. 8-12
12:30
13:15
Mariusz / Szymon

OZW 13-18
12:45
13:30
Alex / Paweł

NP. 4
13:15
14:00
Mariusz Szymon
08:30
08:45
Klub Seniora
08:45
09:30

Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L

Medical Gym
09:30
10:15
Irena

OZW 25-30
09:45
10:30
Dominika / Alex

Medical Gym
10:15
11:00
Irena

PN 7-12
10:30
11:15
Dominika / Alex

Medical Orto
11:00
11:45
Natalia

PN 3-6
11:15
12:00
Dominika / Alex

AQUA Aerobik 50+
11:45
12:30
Natalia

Gim uspr. z mdm
12:00
12:50
Emilka

AQUA Fit Mama
12:30
13:15
Natalia
Medical Gym
08:45
09:30
Klaudia

Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L

Gim uspr. z mdm
09:00
09:50
Emilka

AQUA Aerobik 50+ 4M
09:30
10:15
Natalia

PN 7-12
09:45
10:30
Klaudia / Dominika

Medical Gym
10:15
11:00
Natalia

OZW 13-18
10:30
11:15
Klaudia / Dominika

Medical Orto
11:00
11:45
Monika M

PN 3-6
11:15
12:00
Klaudia / Dominika

Medical Orto
11:45
12:30
Monika M
Medical Orto
08:45
09:30
Klaudia
Medical Gym
08:45
09:30
Natalia

Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L

AQUA Aerobik 50+
09:30
10:15
Natalia

OZW 19-24
09:45
10:30
Klaudia / Dominika

Medical Gym
10:15
11:00
Aga

PN 3-6
10:30
11:15
Klaudia / Dominika

Gim uspr. z mdm
10:30
11:20
Emilka

Medical Orto
11:00
11:45
Aga
AQUA Aerobik 50+
08:45
09:30
Irena
09:00
09:15
09:30
Medical Gym
09:30
10:15
Klaudia

Zdrowy Kręgosłup
09:30
10:20
Gosia

PN 3-6
09:45
10:30
Damian / Alex

Medical Orto
10:15
11:00
Irena

PN 7-12
10:30
11:15
Damian/ Alex

Fit Mama
10:30
11:20
Gosia

Medical Orto
11:00
11:45
Irena

PN 7-12
11:15
12:00
Damian / Alex
Medical Gym
09:30
10:15
Irena

Fit 50+
09:30
10:20
Aga

Szkoła 103
09:45
10:30
Ania L

Medical Gym
10:15
11:00
Monika M

Szkoła 103
10:30
11:15
Ania L

Gim uspr. z mdm
10:30
11:20
Aga

Medical Gym
11:00
11:45
Monika M
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
Medical Gym
11:45
12:30
Aga
Medical Orto
11:45
12:30
Monika M
12:00
Fit Mama i Ja
12:00
12:50
Irena
12:15
12:30
Medical Gym
12:30
13:15
Minika M
AQUA Fit Mama
12:30
13:15
Monika M
12:45
13:00
13:15
Klub Klanza
13:15
14:00
Natalia
AQUA Fit Mama
13:15
14:00
Monika M
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
PN 7-12
15:00
15:45
Damian / Alex
OWI
15:00
15:45
Ania L / Damian
15:15
15:30
15:45
NP. 4
15:45
16:30
Mariusz / Alex
OZW 25-30
15:45
16:30
Wojtek / Klaudia

AQUA Aerobik 50+
16:15
17:00
Alicja

OZW 43-48
16:30
17:15
Wojtek / Klaudia

AQUA Aerobik
17:00
17:45
Alicja

Spalanie + brzuch
17:00
17:50
Aga

NP. 4
17:15
18:00
Wojtek / Klaudia

Medical Orto
17:45
18:30
Alicja

NP. 5
18:00
18:45
Dorota / Damian

Pilates
18:00
18:50
Dagmara

AQUA AnTyCellulit
18:30
19:15
Alicja

NP. 6
18:45
19:30
Dorota / Damian

Functional Step
19:00
19:50
Aga

AQUA Aerobik 50+
19:15
20:00
Dagmara

NP. Dorośli
19:30
20:15
Dorota / Damian

AQUA Aerobik
20:00
20:45
Marta

Body Perfect
20:00
20:50
Aga

AQUA Power Interval
20:45
21:30
Marta
NP.4
15:45
16:30
Wojtek / Dominika

AQUA Aerobik 50+
16:15
17:00
Aga

OZW 37-42
16:30
17:15
Wojtek/ Dominika

AQUA Aerobik
17:00
17:45
Aga

OZW 43-48
17:15
18:00
Wojtek / Dominika

Medical Gym
17:45
18:30
Aga

NP. 4
18:00
18:45
Dominika / Wojtek

Joga
18:00
18:50
Magda

Medical Gym
18:30
19:15
Gosia

NP. 5
18:45
19:30
Dominika / Wojtek

Trening obwodowy
19:00
19:50
Aga

Medical Orto
19:15
20:00
Gosia
OZW 13-18
15:45
16:30
Damian/ Alex
OWI
15:45
16:30
Ania L / Damian
16:00
16:15
16:30
NP. 5
16:30
17:15
Mariusz / Alex

Medical Gym
17:00
17:45
Klaudia

NP. 6
17:15
18:00
Mariusz / Alex

AQUA Aerobik 50+
17:45
18:30
Klaudia

NP. 7
18:00
18:45
Mariusz / Szymon

Joga
18:00
18:50
Julita

AQUA Aerobik
18:30
19:15
Klaudia

NP. 8-12
18:45
19:30
Mariusz / Szymon

Pilates
19:00
19:50
Daria

AQUA Body Perfect
19:15
20:00
Natalia

NP. Dorośli
19:30
20:15
Mariusz / Szymon

AQUA AnTyCellulit
20:00
20:45
Natalia

Zdrowy Kręgosłup
20:00
20:50
Daria

AQUA Aerobik
20:45
21:30
Natalia
NP. 4
16:30
17:15
Damian / Alex

Medical Gym
17:00
17:45
Gosia

NP. 5
17:15
18:00
Damian / Alex

Pilates
17:30
18:20
Daria

Medical Gym
17:45
18:30
Gosia

NP. 6
18:00
18:45
Dorota / Dominika

AQUA Aerobik 50+
18:30
19:15
Marta

Zdrowy Kręgosłup
18:30
19:20
Daria

NP. 7
18:45
19:30
Dorota / Dominika

AQUA Aerobik
19:15
20:00
Natalia

NP. Dorośli
19:30
20:15
Dorota / Dominika

Fit Ball
19:30
20:20
Marta

AQUA Body Perfect
20:00
20:45
Natalia

Core & stretch
20:30
21:20
Marta

AQUA AnTyCellulit
20:45
21:30
Natalia
OWI
16:30
17:15
Ania L / Alex

ATC
16:30
17:20
Aga

NP. 4
17:00
17:45
Damian / Szymon

OZW 19-24
17:15
18:00
Ania / Alex

Functional Step
17:30
18:20
Aga

OZW 43-48
17:45
18:30
Damian / Szymon

OZW 37-42
18:00
18:45
Ania / Alex

Medical Gym
18:30
19:15
Aga

NP. 5
18:45
19:30
Ania / Alex

AQUA Aerobik
19:15
20:00
Aga
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
AQUA Aerobik
20:00
20:45
Gosia

Roll & Stretch
20:00
20:50
Aga

AQUA Aerobik
20:45
21:30
Gosia
AQUA Aerobik
20:00
20:45
Aga
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

  • AQUA Aerobik Irena
    08:00 - 08:45
  • Klub Seniora
    08:45 - 09:30
  • 09:00 - 09:45
  • Medical Gym Irena
    09:30 - 10:15
  • OZW 25-30 Dominika / Alex
    09:45 - 10:30
  • Medical Gym Irena
    10:15 - 11:00
  • PN 7-12 Dominika / Alex
    10:30 - 11:15
  • Medical Orto Natalia
    11:00 - 11:45
  • PN 3-6 Dominika / Alex
    11:15 - 12:00
  • AQUA Aerobik 50+ Natalia
    11:45 - 12:30
  • 12:00 - 12:50
  • AQUA Fit Mama Natalia
    12:30 - 13:15
  • Klub Klanza Natalia
    13:15 - 14:00
  • NP. 4 Mariusz / Alex
    15:45 - 16:30
  • NP. 5 Mariusz / Alex
    16:30 - 17:15
  • Medical Gym Klaudia
    17:00 - 17:45
  • NP. 6 Mariusz / Alex
    17:15 - 18:00
  • AQUA Aerobik 50+ Klaudia
    17:45 - 18:30
  • NP. 7 Mariusz / Szymon
    18:00 - 18:45
  • Joga Julita
    18:00 - 18:50
  • AQUA Aerobik Klaudia
    18:30 - 19:15
  • NP. 8-12 Mariusz / Szymon
    18:45 - 19:30
  • Pilates Daria
    19:00 - 19:50
  • AQUA Body Perfect Natalia
    19:15 - 20:00
  • NP. Dorośli Mariusz / Szymon
    19:30 - 20:15
  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    20:00 - 20:45
  • 20:00 - 20:50
  • AQUA Aerobik Natalia
    20:45 - 21:30

Wtorek

  • AQUA Power Aerobik
    08:00 - 08:45
  • Medical Gym Klaudia
    08:45 - 09:30
  • 09:00 - 09:45
  • 09:00 - 09:50
  • AQUA Aerobik 50+ 4M Natalia
    09:30 - 10:15
  • PN 7-12 Klaudia / Dominika
    09:45 - 10:30
  • Medical Gym Natalia
    10:15 - 11:00
  • OZW 13-18 Klaudia / Dominika
    10:30 - 11:15
  • Medical Orto Monika M
    11:00 - 11:45
  • PN 3-6 Klaudia / Dominika
    11:15 - 12:00
  • Medical Orto Monika M
    11:45 - 12:30
  • Medical Gym Minika M
    12:30 - 13:15
  • AQUA Fit Mama Monika M
    13:15 - 14:00
  • OZW 25-30 Wojtek / Klaudia
    15:45 - 16:30
  • AQUA Aerobik 50+ Alicja
    16:15 - 17:00
  • OZW 43-48 Wojtek / Klaudia
    16:30 - 17:15
  • AQUA Aerobik Alicja
    17:00 - 17:45
  • 17:00 - 17:50
  • NP. 4 Wojtek / Klaudia
    17:15 - 18:00
  • Medical Orto Alicja
    17:45 - 18:30
  • NP. 5 Dorota / Damian
    18:00 - 18:45
  • Pilates Dagmara
    18:00 - 18:50
  • AQUA AnTyCellulit Alicja
    18:30 - 19:15
  • NP. 6 Dorota / Damian
    18:45 - 19:30
  • Functional Step Aga
    19:00 - 19:50
  • AQUA Aerobik 50+ Dagmara
    19:15 - 20:00
  • NP. Dorośli Dorota / Damian
    19:30 - 20:15
  • AQUA Aerobik Marta
    20:00 - 20:45
  • Body Perfect Aga
    20:00 - 20:50
  • 20:45 - 21:30

Środa

  • AQUA Aerobik Klaudia
    08:00 - 08:45
  • Medical Orto Klaudia
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym Klaudia
    09:30 - 10:15
  • 09:30 - 10:20
  • PN 3-6 Damian / Alex
    09:45 - 10:30
  • Medical Orto Irena
    10:15 - 11:00
  • PN 7-12 Damian/ Alex
    10:30 - 11:15
  • Fit Mama Gosia
    10:30 - 11:20
  • Medical Orto Irena
    11:00 - 11:45
  • PN 7-12 Damian / Alex
    11:15 - 12:00
  • 12:00 - 12:50
  • NP.4 Wojtek / Dominika
    15:45 - 16:30
  • AQUA Aerobik 50+ Aga
    16:15 - 17:00
  • OZW 37-42 Wojtek/ Dominika
    16:30 - 17:15
  • AQUA Aerobik Aga
    17:00 - 17:45
  • OZW 43-48 Wojtek / Dominika
    17:15 - 18:00
  • Medical Gym Aga
    17:45 - 18:30
  • NP. 4 Dominika / Wojtek
    18:00 - 18:45
  • Joga Magda
    18:00 - 18:50
  • Medical Gym Gosia
    18:30 - 19:15
  • NP. 5 Dominika / Wojtek
    18:45 - 19:30
  • Trening obwodowy Aga
    19:00 - 19:50
  • Medical Orto Gosia
    19:15 - 20:00
  • AQUA Aerobik Gosia
    20:00 - 20:45
  • 20:00 - 20:50
  • AQUA Aerobik Gosia
    20:45 - 21:30

Czwartek

  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    08:00 - 08:45
  • Medical Gym Natalia
    08:45 - 09:30
  • 09:00 - 09:45
  • AQUA Aerobik 50+ Natalia
    09:30 - 10:15
  • OZW 19-24 Klaudia / Dominika
    09:45 - 10:30
  • Medical Gym Aga
    10:15 - 11:00
  • PN 3-6 Klaudia / Dominika
    10:30 - 11:15
  • 10:30 - 11:20
  • Medical Orto Aga
    11:00 - 11:45
  • Medical Gym Aga
    11:45 - 12:30
  • PN 7-12 Damian / Alex
    15:00 - 15:45
  • OZW 13-18 Damian/ Alex
    15:45 - 16:30
  • NP. 4 Damian / Alex
    16:30 - 17:15
  • Medical Gym Gosia
    17:00 - 17:45
  • NP. 5 Damian / Alex
    17:15 - 18:00
  • Pilates Daria
    17:30 - 18:20
  • Medical Gym Gosia
    17:45 - 18:30
  • NP. 6 Dorota / Dominika
    18:00 - 18:45
  • AQUA Aerobik 50+ Marta
    18:30 - 19:15
  • 18:30 - 19:20
  • NP. 7 Dorota / Dominika
    18:45 - 19:30
  • AQUA Aerobik Natalia
    19:15 - 20:00
  • NP. Dorośli Dorota / Dominika
    19:30 - 20:15
  • Fit Ball Marta
    19:30 - 20:20
  • AQUA Body Perfect Natalia
    20:00 - 20:45
  • Core & stretch Marta
    20:30 - 21:20
  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    20:45 - 21:30

Piątek

  • Medical Gym Irena
    08:00 - 08:45
  • AQUA Aerobik 50+ Irena
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym Irena
    09:30 - 10:15
  • Fit 50+ Aga
    09:30 - 10:20
  • 09:45 - 10:30
  • Medical Gym Monika M
    10:15 - 11:00
  • 10:30 - 11:15
  • 10:30 - 11:20
  • Medical Gym Monika M
    11:00 - 11:45
  • Medical Orto Monika M
    11:45 - 12:30
  • AQUA Fit Mama Monika M
    12:30 - 13:15
  • OWI Ania L / Damian
    15:00 - 15:45
  • OWI Ania L / Damian
    15:45 - 16:30
  • OWI Ania L / Alex
    16:30 - 17:15
  • ATC Aga
    16:30 - 17:20
  • NP. 4 Damian / Szymon
    17:00 - 17:45
  • OZW 19-24 Ania / Alex
    17:15 - 18:00
  • Functional Step Aga
    17:30 - 18:20
  • OZW 43-48 Damian / Szymon
    17:45 - 18:30
  • OZW 37-42 Ania / Alex
    18:00 - 18:45
  • Medical Gym Aga
    18:30 - 19:15
  • NP. 5 Ania / Alex
    18:45 - 19:30
  • AQUA Aerobik Aga
    19:15 - 20:00
  • AQUA Aerobik Aga
    20:00 - 20:45

Sobota

  • AQUA Aerobik Aga
    08:00 - 08:45
  • OZW 13-18 Klaudia / Dominika
    08:15 - 09:00
  • AQUA Body Perfect Aga
    08:45 - 09:30
  • OZW 13-18 Klaudia / Dominika
    09:00 - 09:45
  • OZW 37-42 Damian / Wojtek
    09:30 - 10:15
  • OZW 19-24 Klaudia / Dominika
    09:45 - 10:30
  • TBC Aga
    09:45 - 10:35
  • OZW 43-48 Damian / Wojtek
    10:15 - 11:00
  • PN 3-6 Klaudia / Dominika
    10:30 - 11:15
  • NP. 4 Damian / Wojtek
    11:00 - 11:45
  • PN 7-12 Klaudia / Dominika
    11:15 - 12:00
  • NP.5 Dorota / Szymon
    11:45 - 12:30
  • OZW 25-30 Wojtek / Damian
    12:00 - 12:45
  • NP.6 Dorota / Szymon
    12:30 - 13:15
  • OZW 31-36 Wojtek / Damian
    12:45 - 13:30
  • NP.7 Dorota / Szymon
    13:15 - 14:00
  • PN 7-12 Wojtek / Damian
    13:30 - 14:15
  • NP. 4 Dorota / Szymon
    14:00 - 14:45

Niedziela

  • OZW 25-30 Ania / Paweł
    08:15 - 09:00
  • OZW 31-42 Mariusz - Alex
    08:45 - 09:30
  • OZW 13-18 Ania / Paweł
    09:00 - 09:45
  • OZW 43-48 Mariusz / Alex
    09:30 - 10:15
  • OZW 19-24 Ania / Paweł
    09:45 - 10:30
  • NP. 4 Mariusz / Szymon
    10:15 - 11:00
  • PN 3-6 Ania / Alex
    10:30 - 11:15
  • NP.5 Mariusz / Szymon
    11:00 - 11:45
  • PN 7-12 Alex / Paweł
    11:15 - 12:00
  • OZW 31-42 Mariusz - Alex
    11:45 - 12:30
  • 12:00 - 12:45
  • NP. 8-12 Mariusz / Szymon
    12:30 - 13:15
  • OZW 13-18 Alex / Paweł
    12:45 - 13:30
  • NP. 4 Mariusz Szymon
    13:15 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:00
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Irena
AQUA Power Aerobik
08:00
08:45
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Klaudia
AQUA AnTyCellulit
08:00
08:45
Natalia
Medical Gym
08:00
08:45
Irena
AQUA Aerobik
08:00
08:45
Aga
08:15
08:30
08:45
Klub Seniora
08:45
09:30
Medical Gym
08:45
09:30
Klaudia
Medical Orto
08:45
09:30
Klaudia
Medical Gym
08:45
09:30
Natalia
AQUA Aerobik 50+
08:45
09:30
Irena
AQUA Body Perfect
08:45
09:30
Aga
OZW 31-42
08:45
09:30
Mariusz - Alex
09:00
09:15
09:30
Medical Gym
09:30
10:15
Irena
AQUA Aerobik 50+ 4M
09:30
10:15
Natalia
Medical Gym
09:30
10:15
Klaudia
AQUA Aerobik 50+
09:30
10:15
Natalia
Medical Gym
09:30
10:15
Irena
OZW 37-42
09:30
10:15
Damian / Wojtek
OZW 43-48
09:30
10:15
Mariusz / Alex
09:45
10:00
10:15
Medical Gym
10:15
11:00
Irena
Medical Gym
10:15
11:00
Natalia
Medical Orto
10:15
11:00
Irena
Medical Gym
10:15
11:00
Aga
Medical Gym
10:15
11:00
Monika M
OZW 43-48
10:15
11:00
Damian / Wojtek
NP. 4
10:15
11:00
Mariusz / Szymon
10:30
10:45
11:00
Medical Orto
11:00
11:45
Natalia
Medical Orto
11:00
11:45
Monika M
Medical Orto
11:00
11:45
Irena
Medical Orto
11:00
11:45
Aga
Medical Gym
11:00
11:45
Monika M
NP. 4
11:00
11:45
Damian / Wojtek
NP.5
11:00
11:45
Mariusz / Szymon
11:15
11:30
11:45
AQUA Aerobik 50+
11:45
12:30
Natalia
Medical Orto
11:45
12:30
Monika M
Medical Gym
11:45
12:30
Aga
Medical Orto
11:45
12:30
Monika M
NP.5
11:45
12:30
Dorota / Szymon
OZW 31-42
11:45
12:30
Mariusz - Alex
12:00
12:15
12:30
AQUA Fit Mama
12:30
13:15
Natalia
Medical Gym
12:30
13:15
Minika M
AQUA Fit Mama
12:30
13:15
Monika M
NP.6
12:30
13:15
Dorota / Szymon
NP. 8-12
12:30
13:15
Mariusz / Szymon
12:45
13:00
13:15
Klub Klanza
13:15
14:00
Natalia
AQUA Fit Mama
13:15
14:00
Monika M
NP.7
13:15
14:00
Dorota / Szymon
NP. 4
13:15
14:00
Mariusz Szymon
13:30
13:45
14:00
NP. 4
14:00
14:45
Dorota / Szymon
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
AQUA Aerobik 50+
16:15
17:00
Alicja
AQUA Aerobik 50+
16:15
17:00
Aga
16:30
16:45
17:00
Medical Gym
17:00
17:45
Klaudia
AQUA Aerobik
17:00
17:45
Alicja
AQUA Aerobik
17:00
17:45
Aga
Medical Gym
17:00
17:45
Gosia
NP. 4
17:00
17:45
Damian / Szymon
17:15
17:30
17:45
AQUA Aerobik 50+
17:45
18:30
Klaudia
Medical Orto
17:45
18:30
Alicja
Medical Gym
17:45
18:30
Aga
Medical Gym
17:45
18:30
Gosia
OZW 43-48
17:45
18:30
Damian / Szymon
18:00
18:15
18:30
AQUA Aerobik
18:30
19:15
Klaudia
AQUA AnTyCellulit
18:30
19:15
Alicja
Medical Gym
18:30
19:15
Gosia
AQUA Aerobik 50+
18:30
19:15
Marta
Medical Gym
18:30
19:15
Aga
18:45
19:00
19:15
AQUA Body Perfect
19:15
20:00
Natalia
AQUA Aerobik 50+
19:15
20:00
Dagmara
Medical Orto
19:15
20:00
Gosia
AQUA Aerobik
19:15
20:00
Natalia
AQUA Aerobik
19:15
20:00
Aga
19:30
19:45
20:00
AQUA AnTyCellulit
20:00
20:45
Natalia
AQUA Aerobik
20:00
20:45
Marta
AQUA Aerobik
20:00
20:45
Gosia
AQUA Body Perfect
20:00
20:45
Natalia
AQUA Aerobik
20:00
20:45
Aga
20:15
20:30
20:45
AQUA Aerobik
20:45
21:30
Natalia
AQUA Power Interval
20:45
21:30
Marta
AQUA Aerobik
20:45
21:30
Gosia
AQUA AnTyCellulit
20:45
21:30
Natalia
21:00
21:15

Poniedziałek

  • AQUA Aerobik Irena
    08:00 - 08:45
  • Klub Seniora
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym Irena
    09:30 - 10:15
  • Medical Gym Irena
    10:15 - 11:00
  • Medical Orto Natalia
    11:00 - 11:45
  • AQUA Aerobik 50+ Natalia
    11:45 - 12:30
  • AQUA Fit Mama Natalia
    12:30 - 13:15
  • Klub Klanza Natalia
    13:15 - 14:00
  • Medical Gym Klaudia
    17:00 - 17:45
  • AQUA Aerobik 50+ Klaudia
    17:45 - 18:30
  • AQUA Aerobik Klaudia
    18:30 - 19:15
  • AQUA Body Perfect Natalia
    19:15 - 20:00
  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    20:00 - 20:45
  • AQUA Aerobik Natalia
    20:45 - 21:30

Wtorek

  • AQUA Power Aerobik
    08:00 - 08:45
  • Medical Gym Klaudia
    08:45 - 09:30
  • AQUA Aerobik 50+ 4M Natalia
    09:30 - 10:15
  • Medical Gym Natalia
    10:15 - 11:00
  • Medical Orto Monika M
    11:00 - 11:45
  • Medical Orto Monika M
    11:45 - 12:30
  • Medical Gym Minika M
    12:30 - 13:15
  • AQUA Fit Mama Monika M
    13:15 - 14:00
  • AQUA Aerobik 50+ Alicja
    16:15 - 17:00
  • AQUA Aerobik Alicja
    17:00 - 17:45
  • Medical Orto Alicja
    17:45 - 18:30
  • AQUA AnTyCellulit Alicja
    18:30 - 19:15
  • AQUA Aerobik 50+ Dagmara
    19:15 - 20:00
  • AQUA Aerobik Marta
    20:00 - 20:45
  • 20:45 - 21:30

Środa

  • AQUA Aerobik Klaudia
    08:00 - 08:45
  • Medical Orto Klaudia
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym Klaudia
    09:30 - 10:15
  • Medical Orto Irena
    10:15 - 11:00
  • Medical Orto Irena
    11:00 - 11:45
  • AQUA Aerobik 50+ Aga
    16:15 - 17:00
  • AQUA Aerobik Aga
    17:00 - 17:45
  • Medical Gym Aga
    17:45 - 18:30
  • Medical Gym Gosia
    18:30 - 19:15
  • Medical Orto Gosia
    19:15 - 20:00
  • AQUA Aerobik Gosia
    20:00 - 20:45
  • AQUA Aerobik Gosia
    20:45 - 21:30

Czwartek

  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    08:00 - 08:45
  • Medical Gym Natalia
    08:45 - 09:30
  • AQUA Aerobik 50+ Natalia
    09:30 - 10:15
  • Medical Gym Aga
    10:15 - 11:00
  • Medical Orto Aga
    11:00 - 11:45
  • Medical Gym Aga
    11:45 - 12:30
  • Medical Gym Gosia
    17:00 - 17:45
  • Medical Gym Gosia
    17:45 - 18:30
  • AQUA Aerobik 50+ Marta
    18:30 - 19:15
  • AQUA Aerobik Natalia
    19:15 - 20:00
  • AQUA Body Perfect Natalia
    20:00 - 20:45
  • AQUA AnTyCellulit Natalia
    20:45 - 21:30

Piątek

  • Medical Gym Irena
    08:00 - 08:45
  • AQUA Aerobik 50+ Irena
    08:45 - 09:30
  • Medical Gym Irena
    09:30 - 10:15
  • Medical Gym Monika M
    10:15 - 11:00
  • Medical Gym Monika M
    11:00 - 11:45
  • Medical Orto Monika M
    11:45 - 12:30
  • AQUA Fit Mama Monika M
    12:30 - 13:15
  • NP. 4 Damian / Szymon
    17:00 - 17:45
  • OZW 43-48 Damian / Szymon
    17:45 - 18:30
  • Medical Gym Aga
    18:30 - 19:15
  • AQUA Aerobik Aga
    19:15 - 20:00
  • AQUA Aerobik Aga
    20:00 - 20:45

Sobota

  • AQUA Aerobik Aga
    08:00 - 08:45
  • AQUA Body Perfect Aga
    08:45 - 09:30
  • OZW 37-42 Damian / Wojtek
    09:30 - 10:15
  • OZW 43-48 Damian / Wojtek
    10:15 - 11:00
  • NP. 4 Damian / Wojtek
    11:00 - 11:45
  • NP.5 Dorota / Szymon
    11:45 - 12:30
  • NP.6 Dorota / Szymon
    12:30 - 13:15
  • NP.7 Dorota / Szymon
    13:15 - 14:00
  • NP. 4 Dorota / Szymon
    14:00 - 14:45

Niedziela

  • OZW 31-42 Mariusz - Alex
    08:45 - 09:30
  • OZW 43-48 Mariusz / Alex
    09:30 - 10:15
  • NP. 4 Mariusz / Szymon
    10:15 - 11:00
  • NP.5 Mariusz / Szymon
    11:00 - 11:45
  • OZW 31-42 Mariusz - Alex
    11:45 - 12:30
  • NP. 8-12 Mariusz / Szymon
    12:30 - 13:15
  • NP. 4 Mariusz Szymon
    13:15 - 14:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:15
OZW 13-18
08:15
09:00
Klaudia / Dominika
OZW 25-30
08:15
09:00
Ania / Paweł
08:30
08:45
09:00
Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L
Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L
Szkoła 105
09:00
09:45
Ania L
OZW 13-18
09:00
09:45
Klaudia / Dominika
OZW 13-18
09:00
09:45
Ania / Paweł
09:15
09:30
09:45
OZW 25-30
09:45
10:30
Dominika / Alex
PN 7-12
09:45
10:30
Klaudia / Dominika
PN 3-6
09:45
10:30
Damian / Alex
OZW 19-24
09:45
10:30
Klaudia / Dominika
Szkoła 103
09:45
10:30
Ania L
OZW 19-24
09:45
10:30
Klaudia / Dominika
OZW 19-24
09:45
10:30
Ania / Paweł
10:00
10:15
10:30
PN 7-12
10:30
11:15
Dominika / Alex
OZW 13-18
10:30
11:15
Klaudia / Dominika
PN 7-12
10:30
11:15
Damian/ Alex
PN 3-6
10:30
11:15
Klaudia / Dominika
Szkoła 103
10:30
11:15
Ania L
PN 3-6
10:30
11:15
Klaudia / Dominika
PN 3-6
10:30
11:15
Ania / Alex
10:45
11:00
11:15
PN 3-6
11:15
12:00
Dominika / Alex
PN 3-6
11:15
12:00
Klaudia / Dominika
PN 7-12
11:15
12:00
Damian / Alex
PN 7-12
11:15
12:00
Klaudia / Dominika
PN 7-12
11:15
12:00
Alex / Paweł
11:30
11:45
12:00
OZW 25-30
12:00
12:45
Wojtek / Damian
OZW 25-30
12:00
12:45
Alex
12:15
12:30
12:45
OZW 31-36
12:45
13:30
Wojtek / Damian
OZW 13-18
12:45
13:30
Alex / Paweł
13:00
13:15
13:30
PN 7-12
13:30
14:15
Wojtek / Damian
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
PN 7-12
15:00
15:45
Damian / Alex
OWI
15:00
15:45
Ania L / Damian
15:15
15:30
15:45
NP. 4
15:45
16:30
Mariusz / Alex
OZW 25-30
15:45
16:30
Wojtek / Klaudia
NP.4
15:45
16:30
Wojtek / Dominika
OZW 13-18
15:45
16:30
Damian/ Alex
OWI
15:45
16:30
Ania L / Damian
16:00
16:15
16:30
NP. 5
16:30
17:15
Mariusz / Alex
OZW 43-48
16:30
17:15
Wojtek / Klaudia
OZW 37-42
16:30
17:15
Wojtek/ Dominika
NP. 4
16:30
17:15
Damian / Alex
OWI
16:30
17:15
Ania L / Alex
16:45
17:00
17:15
NP. 6
17:15
18:00
Mariusz / Alex
NP. 4
17:15
18:00
Wojtek / Klaudia
OZW 43-48
17:15
18:00
Wojtek / Dominika
NP. 5
17:15
18:00
Damian / Alex
OZW 19-24
17:15
18:00
Ania / Alex
17:30
17:45
18:00
NP. 7
18:00
18:45
Mariusz / Szymon
NP. 5
18:00
18:45
Dorota / Damian
NP. 4
18:00
18:45
Dominika / Wojtek
NP. 6
18:00
18:45
Dorota / Dominika
OZW 37-42
18:00
18:45
Ania / Alex
18:15
18:30
18:45
NP. 8-12
18:45
19:30
Mariusz / Szymon
NP. 6
18:45
19:30
Dorota / Damian
NP. 5
18:45
19:30
Dominika / Wojtek
NP. 7
18:45
19:30
Dorota / Dominika
NP. 5
18:45
19:30
Ania / Alex
19:00
19:15
19:30
NP. Dorośli
19:30
20:15
Mariusz / Szymon
NP. Dorośli
19:30
20:15
Dorota / Damian
NP. Dorośli
19:30
20:15
Dorota / Dominika
19:45
20:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

  • PN 3-6 Damian / Alex
    09:45 - 10:30
  • PN 7-12 Damian/ Alex
    10:30 - 11:15
  • PN 7-12 Damian / Alex
    11:15 - 12:00
  • NP.4 Wojtek / Dominika
    15:45 - 16:30
  • OZW 37-42 Wojtek/ Dominika
    16:30 - 17:15
  • OZW 43-48 Wojtek / Dominika
    17:15 - 18:00
  • NP. 4 Dominika / Wojtek
    18:00 - 18:45
  • NP. 5 Dominika / Wojtek
    18:45 - 19:30

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Gim uspr. z mdm
09:00
09:50
Emilka
09:15
09:30
Zdrowy Kręgosłup
09:30
10:20
Gosia
Fit 50+
09:30
10:20
Aga
09:45
TBC
09:45
10:35
Aga
10:00
10:15
10:30
Fit Mama
10:30
11:20
Gosia
Gim uspr. z mdm
10:30
11:20
Emilka
Gim uspr. z mdm
10:30
11:20
Aga
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
Gim uspr. z mdm
12:00
12:50
Emilka
Fit Mama i Ja
12:00
12:50
Irena
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
ATC
16:30
17:20
Aga
16:45
17:00
Spalanie + brzuch
17:00
17:50
Aga
17:15
17:30
Pilates
17:30
18:20
Daria
Functional Step
17:30
18:20
Aga
17:45
18:00
Joga
18:00
18:50
Julita
Pilates
18:00
18:50
Dagmara
Joga
18:00
18:50
Magda
18:15
18:30
Zdrowy Kręgosłup
18:30
19:20
Daria
18:45
19:00
Pilates
19:00
19:50
Daria
Functional Step
19:00
19:50
Aga
Trening obwodowy
19:00
19:50
Aga
19:15
19:30
Fit Ball
19:30
20:20
Marta
19:45
20:00
Zdrowy Kręgosłup
20:00
20:50
Daria
Body Perfect
20:00
20:50
Aga
Roll & Stretch
20:00
20:50
Aga
20:15
20:30
Core & stretch
20:30
21:20
Marta
20:45
21:00
21:15

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

  • Fit 50+ Aga
    09:30 - 10:20
  • 10:30 - 11:20
  • ATC Aga
    16:30 - 17:20
  • Functional Step Aga
    17:30 - 18:20

Sobota

  • TBC Aga
    09:45 - 10:35
No events available!

KONTAKT

Strefa Zdrowia i urody

61 830 36 43 (w.15)

 

Biuro

+48 514 962 349

 

GODZINY OTWARCIA

pn. - czw. 7:00 - 22:00

pt. 7:00 - 21:30

sob.-nd. 7:00 - 15:00 

GODZINY OTWARCIA

Strefa Zdrowia i urody

pn. - pt. 8:00 - 21:00

sobota 9:00 - 14:00

Biuro

pn. - pt. 8:00 - 16:00

 

Share This